Се појави видео од нападот на Иран врз американската база во Ал Асад
Пулс24
Се појави видео од нападот на Иран врз американската база во Ал Асад. Дали ова ќе предизвика судири од поголеми размери останува да видиме. خبرگزاری فارس   ✔@FarsNews_Agency  · Jan 7, 2020  

Курсеви

(MKD)

55.8615
61.6432
57.5459
38.2236
73.1149
0.5096

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9707
EUR/USD
1.1035
GBP/USD
1.3089
USD/JPY
109.6183
EUR/CHF
1.0712
EUR/AUD
1.6127

Игри