image
Јужна Кореја тестираше балистичка ракета
+инфо
Јужна Кореја изврши успешен тест на балистичка ракета со голем дострел.

Курсеви

(MKD)

54.6088
61.495
54.0948
39.3492
70.7246
0.4792

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0095
EUR/USD
1.1261
GBP/USD
1.2951
USD/JPY
113.9583
EUR/CHF
1.1368
EUR/AUD
1.5628

Игри