image
Туск оптимист за договорот за грчкиот долг
+инфо
Чувствувам многу значаен и реален напредок во нашите разговори по повеќемесечниот застој, рече Туск.

Курсеви

(MKD)

50.2848
61.5436
52.3152
40.2588
69.8645
0.4537

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9612
EUR/USD
1.2239
GBP/USD
1.3894
USD/JPY
110.8327
EUR/CHF
1.1764
EUR/AUD
1.5287

Игри