Зошто на iPhone смартфоните snooze опцијата трае 9 минути?
Црно Бело
Дури и да сакате некоја минута повеќе, невозможно е да ја добиете наутро, ако се будите со алармот на iPhone...

Курсеви

(MKD)

55.4507
61.5004
55.9196
37.772
71.8883
0.5105

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9916
EUR/USD
1.1091
GBP/USD
1.2964
USD/JPY
108.6204
EUR/CHF
1.0998
EUR/AUD
1.6282

Игри