image
ПСЖ победи во судиското надополнување
+инфо
ПСЖ тешко стигна до победата во 24.коло откако синоќа со гол во судиското надополнување на вториот дел го совладаа Лил со 2:1.

Курсеви

(MKD)

54.3892
61.487
54.1021
39.5059
69.579
0.4798

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0053
EUR/USD
1.1305
GBP/USD
1.2793
USD/JPY
113.3581
EUR/CHF
1.1365
EUR/AUD
1.5564

Игри