image
Оскаровски ручек: Сите кандидати за Оскар на една фотографија
Факултети
Кандидатите за Оскар 2017 година се собраа на годишниот оскаровски ручек со цел да ги прослават нивните исклучителни достигнувања.

Курсеви

(MKD)

50.2848
61.5436
52.3152
40.2588
69.8645
0.4537

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9612
EUR/USD
1.2239
GBP/USD
1.3894
USD/JPY
110.8327
EUR/CHF
1.1764
EUR/AUD
1.5287

Игри