image
Пожар на трибината сер Боби Чарлтон на Олд Трафорд
Off.net
Навивачи на Манчестер Јунајтед утрово објавуваа слики со чад од најголемиот стадион во Велика Британија на кој за сега е интервенирано на време.

Курсеви

(MKD)

54.8671
61.4896
55.0193
37.7167
69.0739
0.5061

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9972
EUR/USD
1.1207
GBP/USD
1.2589
USD/JPY
108.4116
EUR/CHF
1.1176
EUR/AUD
1.6303

Игри