image
Реал Мадрид сигурен во дуелот со Сосиедад
+инфо
Реал Мадрид сега има четири бодови повеќе од конкурентите и еден натпревар помалку.

Курсеви

(MKD)

54.9667
61.4913
55.0258
37.6117
68.7822
0.5079

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9989
EUR/USD
1.1187
GBP/USD
1.2513
USD/JPY
108.2235
EUR/CHF
1.1175
EUR/AUD
1.6349

Игри