image
Тајните на Џеки Кенеди: Сакала млади актери, танцување и цигари
+инфо
За 62-от роденден Џеки Кенеди имала желба во кино да ја придружува Алек Болдвин, кој тогаш имал 34 години.

Курсеви

(MKD)

54.6088
61.495
54.0948
39.3492
70.7246
0.4792

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0095
EUR/USD
1.1261
GBP/USD
1.2951
USD/JPY
113.9583
EUR/CHF
1.1368
EUR/AUD
1.5628

Игри