image
Започнува просецот „Еразмус“
+инфо
Во овој предмет обвинети се пет професори од Економскиот факултет во Скопје. Тие наводно земале пари од студенти за подобри оценки.

Курсеви

(MKD)

54.3892
61.487
54.1021
39.5059
69.579
0.4798

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0053
EUR/USD
1.1305
GBP/USD
1.2793
USD/JPY
113.3581
EUR/CHF
1.1365
EUR/AUD
1.5564

Игри