image
Билетите за Пол Ван Дајк само за 400 денари до 29-ти јануари
Музика24
Деновиве централен настан во Скопје е настапот на германската диџеј ѕвезда, Пол Ван Дајк. Настапот на диџејот број 1 во светот, Пол Ван Дајк, закажан за 3-ти февруари во Метрополис арената во Скопје, можете да го проследите по промотивна цена на билетите од 400 денари, но само до недела 29.01.2017. Билетите можете да ги најдете во […] The post Билетите за Пол Ван Дајк само за 400 денари до 29-ти јануари appeared first on MUZIKA24.MK.

Курсеви

(MKD)

52.7945
61.495
53.3163
39.2162
70.1517
0.4793

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9902
EUR/USD
1.1648
GBP/USD
1.3288
USD/JPY
110.1492
EUR/CHF
1.1534
EUR/AUD
1.5681

Игри