image
Рене од „Ало, ало“ починал осамен: „Неговата смрт беше благослов“
+инфо
Актерот ќе биде погребан во својот роден град Хадерсфилд во Јоркшир.

Курсеви

(MKD)

55.0349
61.4905
55.9768
38.6781
68.4521
0.5089

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9832
EUR/USD
1.1173
GBP/USD
1.2438
USD/JPY
108.1448
EUR/CHF
1.0985
EUR/AUD
1.5898

Игри