image
Манчестер јунајтед сака да го направи Олд Трафорд трет најголем стадион во Европа
24Фудбал
Манчестер јунајтед планира да го зголеми капацитетот на Олд Трафорд на 88.000 седишта со што ќе го има третиот најголем стадион во Европа.

Курсеви

(MKD)

54.6877
61.5783
54.3019
38.885
70.0231
0.4948

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0071
EUR/USD
1.126
GBP/USD
1.2804
USD/JPY
110.5249
EUR/CHF
1.134
EUR/AUD
1.5836

Игри