image
ДС: Граѓански права, а не етнички гета
+инфо
Повторно се затвораме во етничките гета, кое не вовлече 2001 година во воен конфликт со тешки последици, велат од партијата.

Курсеви

(MKD)

52.2517
61.495
54.3626
38.0585
69.4153
0.4659

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9612
EUR/USD
1.1769
GBP/USD
1.3285
USD/JPY
112.1522
EUR/CHF
1.1312
EUR/AUD
1.6158

Игри