image
Романтичната страна на принцот Хари: Еве како ја изненадил својата девојка
+инфо
Принцот и актерката се во врска од минатата година, а пред неколку дена го запознал и нејзиниот татко.

Курсеви

(MKD)

54.8575
61.4898
53.8628
38.6194
71.0454
0.4906

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0185
EUR/USD
1.1209
GBP/USD
1.2951
USD/JPY
111.8172
EUR/CHF
1.1416
EUR/AUD
1.5922

Игри