image
Москва истражува четири можни причини за падот на воениот авион
+инфо
Руските истражни власти разгледуваат четири можни причини за вчерашното уривање на воениот авион од типот Ту-154 во водите на Црното Море.

Курсеви

(MKD)

54.7718
61.4868
55.7299
38.6394
68.593
0.5084

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9828
EUR/USD
1.1226
GBP/USD
1.2523
USD/JPY
107.7337
EUR/CHF
1.1033
EUR/AUD
1.5913

Игри