image
Изгубените поштенски пратки се секојдневен проблем на граѓаните
+инфо
Обичните писма учествуваат со над 87 проценти кај Македонска пошта.

Курсеви

(MKD)

54.7401
61.495
54.8377
37.6001
68.9329
0.5038

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9982
EUR/USD
1.1234
GBP/USD
1.2593
USD/JPY
108.6544
EUR/CHF
1.1214
EUR/AUD
1.6355

Игри