image
Новогодишната ноќ ќе стаса со студ
+инфо
Од утре ќе има продор на многу студена воздушна маса од север.

Курсеви

(MKD)

54.1678
61.5021
54.1058
38.5134
70.8468
0.4893

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0011
EUR/USD
1.1354
GBP/USD
1.3079
USD/JPY
110.7047
EUR/CHF
1.1367
EUR/AUD
1.5969

Игри