image
MKD20 S02E10: Shroud Of The Avatar, Prey, Resident Evil 7, Takken 7
IT
Ниту во претпоследната епизода за оваа година, момците од MKD20 не се штедеа. Во емисија која е долга речиси 3 часа посветија време за куп игри. Shroud Of The Avatar, Prey, Resident Evil 7, Takken 7 се главните игри оваа епизода. Сепак имаше и повеќе од доволно простор и за: Wasteland 3, Gears Of War […] The post MKD20 S02E10: Shroud Of The Avatar, Prey, Resident Evil 7, Takken 7 appeared first on IT.mk.

Курсеви

(MKD)

54.7401
61.495
54.8377
37.6001
68.9329
0.5038

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9982
EUR/USD
1.1234
GBP/USD
1.2593
USD/JPY
108.6544
EUR/CHF
1.1214
EUR/AUD
1.6355

Игри