image
Почина Џорџ Мајкл
Off.net
На 53-годишна возраст во својот дом почина пејачот Џорџ Мајкл, ја пренесува Бибиси изјавата на публицистот на пејачот.

Курсеви

(MKD)

54.9667
61.4913
55.0258
37.6117
68.7822
0.5079

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9989
EUR/USD
1.1187
GBP/USD
1.2513
USD/JPY
108.2235
EUR/CHF
1.1175
EUR/AUD
1.6349

Игри