image
Apple објави нови реклами за втората генерација на Apple Watch
GSM.mk
Во новата серија реклами Apple вниманието го свртува кон втората генерација на паметни часовници, претставени како дел од секојдневниот животен стил..Станува збор за реклами кои кратко траат и немаат дијалози, а ги водат гледачите во Лос Анџелес и Азија. Главниот фокус е поставен на отворање подароци во кои има нова генерација на Apple Watch, пишува Mashable. Извор: kajgana.com

Курсеви

(MKD)

52.2517
61.495
54.3626
38.0585
69.4153
0.4659

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9612
EUR/USD
1.1769
GBP/USD
1.3285
USD/JPY
112.1522
EUR/CHF
1.1312
EUR/AUD
1.6158

Игри