image
Утринска Гимнастика: Другата страна на животот со Ferrari GTC4Lusso T!
CarClub
Ferrari објави промотивно видео со кое нуди нова перспектива кон животот со суперавтомобилот GTC4Lusso T и неговиот V8 турбо агрегат. 3.9-литарскиот турбо-полнет мотор и луксузниот ентериер заедно со четирите седишта овој модел го прават „најнормален“ модел во гамата кој може да се вози секојдневно во најразлични прилики. Суперавтомобилот GTC4Lusso Т располага со 602 кс и 760 Nm вртежен [&hellip

Курсеви

(MKD)

54.9667
61.4913
55.0258
37.6117
68.7822
0.5079

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9989
EUR/USD
1.1187
GBP/USD
1.2513
USD/JPY
108.2235
EUR/CHF
1.1175
EUR/AUD
1.6349

Игри