image
Opel ја открива новата Insignia Grand Sport; најавуваат нови IntelliLux светла со 32 LED сегменти
CarClub
Новата Insignia Grand Sport е блиску – па Opel продолжува полека-полека да го открива својот нов знаменосец – очекувани се многу новитети, меѓу кои и најновата генерација на IntelliLux светла. Иако официјалната премиера ќе се случи следната година на Саемот на Автомобили во Женева, Opel полека но сигурно ги открива детали за својот нов знаменосец. [&hellip

Курсеви

(MKD)

52.7085
61.495
54.4011
38.1743
69.2433
0.4696

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9689
EUR/USD
1.1667
GBP/USD
1.3137
USD/JPY
112.2413
EUR/CHF
1.1304
EUR/AUD
1.6109

Игри