image
ПРЕМИЕРА: Volkswagen Atlas – Голем SUV со 7 седишта наменет за Северна Америка!
CarClub
Volkswagen го шири своето портфолио на SUV модели – тукушто го претстави Atlas кој е наменет за северноамериканскиот пазар и ќе се нуди со седум седишта! Со влез во сегментот на семејни SUV модели, Volkswagen сака да ја пополни празнината која ја има во својата моделска понуда во Северна Америка. Новиот Atlas ќе се прави [&hellip

Курсеви

(MKD)

54.8575
61.4898
53.8628
38.6194
71.0454
0.4906

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0185
EUR/USD
1.1209
GBP/USD
1.2951
USD/JPY
111.8172
EUR/CHF
1.1416
EUR/AUD
1.5922

Игри