image
Кога ти си ѓубре, а она е пасив-агресив
Off.net
Како што ќе каже првиот коментар на Јутјуб: "Носи црвено за да ја сокриеш крвта."

Курсеви

(MKD)

54.7401
61.495
54.8377
37.6001
68.9329
0.5038

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9982
EUR/USD
1.1234
GBP/USD
1.2593
USD/JPY
108.6544
EUR/CHF
1.1214
EUR/AUD
1.6355

Игри