image
Дали сте створени еден за друг?
ilike.mk
Без оглед на тоа дали и колку сте вљубени еден во друг, никогаш не можете да бидете сигурни во тоа … Прочитајте повеќе...»

Курсеви

(MKD)

54.1938
61.4883
53.7908
39.3575
69.5963
0.479

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0075
EUR/USD
1.1346
GBP/USD
1.2842
USD/JPY
113.1395
EUR/CHF
1.1431
EUR/AUD
1.5623

Игри