image
Граѓански марш за достоинствен живот
DW
Под мотото „Борбата продолжува - гласот победува!“ денеска во Скопје ќе се одржи граѓански марш кој го организираат најголемата опозициска партија СДСМ и граѓански здруженија и поединци.

Курсеви

(MKD)

54.7401
61.495
54.8377
37.6001
68.9329
0.5038

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9982
EUR/USD
1.1234
GBP/USD
1.2593
USD/JPY
108.6544
EUR/CHF
1.1214
EUR/AUD
1.6355

Игри