image
Растењето на два златни ретривери во видео од 90 секунди
ilike.mk
Во видеото со времетраење од 90 секунди погледнете како растеле златните ретривери Блу и Колби во период од речиси девет … Прочитајте повеќе...»

Курсеви

(MKD)

54.9667
61.4913
55.0258
37.6117
68.7822
0.5079

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9989
EUR/USD
1.1187
GBP/USD
1.2513
USD/JPY
108.2235
EUR/CHF
1.1175
EUR/AUD
1.6349

Игри