image
10 прашања кои би требало да ги поставите на првиот состанок
ilike.mk
Велат љубовта не е математика, ниту филозофија. Но, постојат некои прашања кои ќе ви дадат одговор на едно големо и … Прочитајте повеќе...»

Курсеви

(MKD)

54.7718
61.4868
55.7299
38.6394
68.593
0.5084

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9828
EUR/USD
1.1226
GBP/USD
1.2523
USD/JPY
107.7337
EUR/CHF
1.1033
EUR/AUD
1.5913

Игри