image
Лоши навики кои им штетат на забите
ilike.mk
Одредени лоши навики кои ги правиме секојдневно може да доведат до оштетување на забите. Следниве нешта влијаат на здравјето и … Прочитајте повеќе...»

Курсеви

(MKD)

52.2165
61.4954
54.0571
37.8806
68.7637
0.4631

Валутен Пазар

USD/CHF
0.966
EUR/USD
1.1777
GBP/USD
1.3169
USD/JPY
112.7543
EUR/CHF
1.1376
EUR/AUD
1.6234

Игри