image
Сода бикарбоната ги брише подочниците
ilike.mk
Сода бикарбоната има многу корисни својства кои помагаат во различни цели. Жените ја користат за нега, за чистење и во … Прочитајте повеќе...»

Курсеви

(MKD)

52.7085
61.495
54.4011
38.1743
69.2433
0.4696

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9689
EUR/USD
1.1667
GBP/USD
1.3137
USD/JPY
112.2413
EUR/CHF
1.1304
EUR/AUD
1.6109

Игри