image
Сакате повеќе пропаганда?
Off.net
Надвор веќе ги препознаваат како една од најдобрите музички екипи од Балканот. Играат офанзивно, никогаш не пимплаат за да чуваат резултат, не кукаат дали судијата е фер. Даваат голови. Бернајс пропаганда. Имаат нов видео спот за песната "Повеќе". Кликни за "повеќе". 

Курсеви

(MKD)

54.9667
61.4913
55.0258
37.6117
68.7822
0.5079

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9989
EUR/USD
1.1187
GBP/USD
1.2513
USD/JPY
108.2235
EUR/CHF
1.1175
EUR/AUD
1.6349

Игри