image
Намалете ги менструалните болки по природен пат
ilike.mk
Постојат многу начини како можете да ги намалите менструалните болки, но здравата и добро балансирана исхрана дефинитивно најдобро ќе ви … Прочитајте повеќе...»

Курсеви

(MKD)

52.2961
61.495
54.7693
38.068
68.7864
0.4643

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9548
EUR/USD
1.1759
GBP/USD
1.3153
USD/JPY
112.6343
EUR/CHF
1.1228
EUR/AUD
1.6154

Игри