image
Колку лажат хороскопските знаци?
ilike.mk
Секој од нас во одредени ситуации знае да излаже. Без разлика дали тоа е со добра или со лоша намера, … Прочитајте повеќе...»

Курсеви

(MKD)

54.7401
61.495
54.8377
37.6001
68.9329
0.5038

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9982
EUR/USD
1.1234
GBP/USD
1.2593
USD/JPY
108.6544
EUR/CHF
1.1214
EUR/AUD
1.6355

Игри