image
Адебајор во Лион барал виски и пушел цигари на состанок
Off.net
Францускиот сајт Football France објави зошто трансферот на Тогоанецот Емануел Адебајор во Лион пропаднал иако речиси сè било средено да потпише со клубот.

Курсеви

(MKD)

54.8575
61.4898
53.8628
38.6194
71.0454
0.4906

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0185
EUR/USD
1.1209
GBP/USD
1.2951
USD/JPY
111.8172
EUR/CHF
1.1416
EUR/AUD
1.5922

Игри