image
Како претседателот на Барса се облекол во келнер да го потпише Роналдо
Off.net
Поранешниот претседател на Барселона, Жоан Гаспар раскажа за порталот Гол.ком како морал да се пресоблече во келнер за во последен момент пред истекот на преодниот рок да потпише договор со младата бразилска ѕвезда од ПСВ Ајндховен.

Курсеви

(MKD)

54.9667
61.4913
55.0258
37.6117
68.7822
0.5079

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9989
EUR/USD
1.1187
GBP/USD
1.2513
USD/JPY
108.2235
EUR/CHF
1.1175
EUR/AUD
1.6349

Игри