image
Вистинска радост за вашите деца: Мики Маус палачинки
ilike.mk
Голем број родители имаат проблем да ги натераат своите деца да јадат. Во потрага по трикови и идеи со кои … Прочитајте повеќе...»

Курсеви

(MKD)

54.6819
61.4898
53.6092
38.8831
71.1276
0.4887

Валутен Пазар

USD/CHF
1.02
EUR/USD
1.1245
GBP/USD
1.3008
USD/JPY
111.8926
EUR/CHF
1.147
EUR/AUD
1.5814

Игри