image
Средба на Ди Канио и Винтербурн по 18 години
Off.net
На дуелот меѓу Хилсброу и Арсенал во 1998-ма Најџел Винтербурн и Паоло Ди Канио го направија еден од најпознатите инциденти во Премиер лигата. Еве ги повторно на дуелот меѓу легендите на Арсенал и Милан, ама со симулација на истата сцена.

Курсеви

(MKD)

54.1938
61.4883
53.7908
39.3575
69.5963
0.479

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0075
EUR/USD
1.1346
GBP/USD
1.2842
USD/JPY
113.1395
EUR/CHF
1.1431
EUR/AUD
1.5623

Игри