image
Ф1 – Топ 6 трки на Фелипе Маса
SkopjeId
Во сите овие години на следење Формула 1 и неколку финалиња каде се одредувал шампионот, во ниту едно од нив не паметам толкав ролеркостер од емоции како што тоа беше случај на Бразилското Гран При во 2008 кога Фелипе Маса беше светски шампион, само 30 секунди, пред Луис Хамилтон на само 500м пред крајот го […]

Курсеви

(MKD)

54.1938
61.4883
53.7908
39.3575
69.5963
0.479

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0075
EUR/USD
1.1346
GBP/USD
1.2842
USD/JPY
113.1395
EUR/CHF
1.1431
EUR/AUD
1.5623

Игри