image
Утринска Гимнастика: Возење со девет модели на Porsche низ прекрасните Алпи
CarClub
Дваесет планински превои со девет различни модели на Porsche во четири денови – тоа се трите состојки за перфектно патување. Токму ваков подвиг беше неодамна преземен од страна на тимот на магазинот CURVES и неколку Porsche ентузијасти, а сето тоа беше снимено во прекрасен речиси четири минути долг видео запис. Во текот на четирите денови, тимот помина 2,000 километри [&hellip

Курсеви

(MKD)

53.8992
61.4936
54.2224
39.1056
69.0086
0.4765

Валутен Пазар

USD/CHF
0.994
EUR/USD
1.1409
GBP/USD
1.2803
USD/JPY
113.1148
EUR/CHF
1.1341
EUR/AUD
1.5725

Игри