image
Официјално: Џон Стоунс потпиша за Манчестер Сити
24Фудбал
Манчестер Сити го потврди трансферот на Џон Стоунс од Евертон вреден 55 милиони евра.

Курсеви

(MKD)

54.1275
61.4997
54.2182
38.7058
69.6486
0.4936

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9983
EUR/USD
1.1362
GBP/USD
1.2868
USD/JPY
109.6586
EUR/CHF
1.1343
EUR/AUD
1.5889

Игри