image
Официјално: Џон Стоунс потпиша за Манчестер Сити
24Фудбал
Манчестер Сити го потврди трансферот на Џон Стоунс од Евертон вреден 55 милиони евра.

Курсеви

(MKD)

52.2517
61.495
54.3626
38.0585
69.4153
0.4659

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9612
EUR/USD
1.1769
GBP/USD
1.3285
USD/JPY
112.1522
EUR/CHF
1.1312
EUR/AUD
1.6158

Игри