image
Пандев со гол против Лукезе, Јуриќ задоволен од Македонецот
24Фудбал
Горан Пандев влезе од клупата за резерви на пријателскиот натпревар против Лукезе и успеа да се запише во листата на стрелците

Курсеви

(MKD)

54.1938
61.4883
53.7908
39.3575
69.5963
0.479

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0075
EUR/USD
1.1346
GBP/USD
1.2842
USD/JPY
113.1395
EUR/CHF
1.1431
EUR/AUD
1.5623

Игри