image
Оскар открива каква формацијата ќе користи Конте во Челси
24Фудбал
Антонио Конте го преферираше системот 3-5-2 во Јувентус и Италија, но стратегот има други замисли со екипата на Челси

Курсеви

(MKD)

54.6877
61.5783
54.3019
38.885
70.0231
0.4948

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0071
EUR/USD
1.126
GBP/USD
1.2804
USD/JPY
110.5249
EUR/CHF
1.134
EUR/AUD
1.5836

Игри