image
Тамара Тодевска сподели фотографии со малата ќеркичка Хана на Instagram
SkopjeId
Тамара Тодевска е горда мајка. Популарната пејачка постојано споделува фотографии на социјалните мрежи од својата ќеркичка, но досега умешно ѝ го криеше лицето. Со двете најнови фотографии, Тодевска ни дозволи да видиме колку е слатка нејзината мала Хана. На едната од фотографиите Тамара позира со ќерка си, додека пак на втората, сестра ѝ Тијана го […]

Курсеви

(MKD)

55.8263
61.4927
56.0911
38.2251
71.6531
0.5114

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9953
EUR/USD
1.1015
GBP/USD
1.2835
USD/JPY
109.1637
EUR/CHF
1.0963
EUR/AUD
1.6087

Игри