image
ДНЕВЕН ХОРОСКОП 22.07.2016 ПЕТОК
SkopjeId
ОВЕН Доколку сакате да започнете нешто ново, престанете да ги повторувате истите обрасци. Обидете се да го смените начинот на работа. Една личност од вашето опкружување особено ве иритира и ако е можно обидете се да ја избегнувате, затоа што може да ви го наруши мирот што го чувствувате. Партнерот ќе се обидува да ве […]

Курсеви

(MKD)

54.8575
61.4898
53.8628
38.6194
71.0454
0.4906

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0185
EUR/USD
1.1209
GBP/USD
1.2951
USD/JPY
111.8172
EUR/CHF
1.1416
EUR/AUD
1.5922

Игри