image
Алегри: Нема лесни натпревари во Европа
24Фудбал
Во пресрет на новата сезона од Лигата на Шампионите, тренерот на Јувентус, Масимо Алегри предупредува за тежината на натпреварите во Европа.

Курсеви

(MKD)

52.5733
61.495
54.6865
37.8571
69.1266
0.4687

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9614
EUR/USD
1.1697
GBP/USD
1.3149
USD/JPY
112.1683
EUR/CHF
1.1245
EUR/AUD
1.6244

Игри