image
Рибери: Нема да се вратам во репрезентацијата на Франција
24Фудбал
Франк Рибери нема да ја промени одлуката за пензионирање од репрезентацијата на ’Триколорите’ и покрај заканите од Мишел Платини за можна суспензија

Курсеви

(MKD)

54.8671
61.4896
55.0193
37.7167
69.0739
0.5061

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9972
EUR/USD
1.1207
GBP/USD
1.2589
USD/JPY
108.4116
EUR/CHF
1.1176
EUR/AUD
1.6303

Игри