image
Торес во Рома, Дестро во Челзи?
24Фудбал
Според Times, Челзи на Рома и го нуди Фернандо Торес на позајмица како дел од трансферо на Матиа Дестро.

Курсеви

(MKD)

54.1678
61.5021
54.1058
38.5134
70.8468
0.4893

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0011
EUR/USD
1.1354
GBP/USD
1.3079
USD/JPY
110.7047
EUR/CHF
1.1367
EUR/AUD
1.5969

Игри