image
Видео: Манчестер Јунајтед го освои турнирот во САД
24Фудбал
Манчестер Јунајтед со пресврт во второто полувреме го победи Ливерпул со 3-1 и го освои Интернационалниот Шампионски Куп кој се играше во САД и Канада.

Курсеви

(MKD)

54.8575
61.4898
53.8628
38.6194
71.0454
0.4906

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0185
EUR/USD
1.1209
GBP/USD
1.2951
USD/JPY
111.8172
EUR/CHF
1.1416
EUR/AUD
1.5922

Игри