image
Првото коло во сенка на инцидентот во Битола
24Фудбал
Со црни сцени започна новата сезона во македонската прва лига, резултатите од натпреварите беа во сенка на инцидентот кој се случи во Битола кога навивач на Вардар ја загуби раката.

Курсеви

(MKD)

54.8671
61.4896
55.0193
37.7167
69.0739
0.5061

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9972
EUR/USD
1.1207
GBP/USD
1.2589
USD/JPY
108.4116
EUR/CHF
1.1176
EUR/AUD
1.6303

Игри